Maler des 20. Jh.
"Blumenstillleben", rechts unten undeutlich signiert, Öl/Collage auf Leinwand, ca. 60 x 40 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
07.06.2017 - 15:34
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Maler des 20. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.06.2017 - 15:34 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 01.06. - 07.06.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantring ca. 1 ct, O-P/vvsi2-vsi1
- Systeme Glashütte
- LKW "Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI" (Euro 5)",